Препоръчвам шофьорски курс при инж.Владимир Йорданов, гр. София

препоръчайте специалист от който сте останли доволни (лекар, козметик, счетоводител, адвокат ...)
avto
Мнения: 0
Регистриран на: Пет Дек 22, 2023 6:01 pm
Препоръчвам шофьорски курс при инж.Владимир Йорданов, гр. София

Мнение от avto »

https://avtokurs.alle.bg/
Здравейте, искам да изкажа изключителната си благодарност към инж. Владимир Йорданов, при когото аз изкарах успешно своя шофьорски курс. Първоначално ми беше трудно да се отпусна да управлявам автомобил, тъй като никога не съм си мислела, че ще ми се наложи това да се случи, но още с първите няколко урока моят инструктор ме накара да се чувствам комфортно на шофьорското място. Въпреки че допусках елементарни грешки, той винаги се е опитвал да ми обясни как да ги избягвам когато стана шофьор, като държеше да разбера каква е причината зад тях, за да може тя да не се повтаря. Не винаги всичко се получава по план,но аз издържах изпита за придобиване на книжка от първия път. . И ето, вече от месец карам безаварийно по софийските улици и в извънградска обстановка. Без невероятния подход на инж. Йорданов, цялото му старание не само да се науча на основните елементи на шофирането, а и да ги надградя по време на самия курс, в момента ми е от изключителна полза, особено при така сложните маневри за паркиране. Силно препоръчвам да изкарате шофьорски курс при инж.Владимир Йорданов

Публикувай отговор

Обратно към “Препоръчай СПЕЦИАЛИСТ”