Колко средства са ви необходими, за да живее семейството ви добре?

Тук можете да обсъждате всичко свързано с парите. Къде да ги изкараме? Как да ги инвестираме?
nikola1
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Яну 22, 2024 6:06 pm
Колко средства са ви необходими, за да живее семейството ви добре?

Мнение от nikola1 »

Колко средства са ви необходими ,за да живее семейството ви добре..?
docs76
Мнения: 10
Регистриран на: Пет Дек 22, 2023 6:05 pm
Местоположение: София

Мнение от docs76 »

Дупе знае и 2 и 200... Аз не съм семеен и мога да изкарам и с 500, мога и с 2500. Кучето скача според тоягата!
eltok
Мнения: 0
Регистриран на: Нед Яну 07, 2024 11:16 am

Мнение от eltok »

така е
grudko
Мнения: 0
Регистриран на: Нед Яну 21, 2024 9:59 pm

Мнение от grudko »

Семеен съм с едно дете минимум по 2500 лв. на родител демек по 5000 за всичко необходимо без глезотий с една максимум две почивки годишно два автомобила втора ръка и изплащане на вноска по кредит .
neji
Мнения: 0
Регистриран на: Сря Яну 24, 2024 10:36 pm

Мнение от neji »

3000 лв на човек
nikola1
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Яну 22, 2024 6:06 pm

Мнение от nikola1 »

Благодаря на всички,които отговориха и на тези,които не са също благодаря!
vanev
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Фев 13, 2024 9:08 pm

Мнение от vanev »

Подкрепям напълно и се съгласявам с отговора на потребителя docs76. Когато не се разхищават ненужно средства, може да се преживее съвсем прилично месец без излишни глезотии и дори да се спестят пари за една по-дълга курортна почивка например. Познавам хора, които харчат неправилно, неприемливо, а после се оплакват, че не им стигат парите и цяло лято си стоят в града си. Не е голям проблем да се орежат и някои сметки. Всичко е въпрос на характер, манталитет, начин на разсъждение, навик, култура, стойности и морални ценности, рационалност, дисциплина и понякога просто спестяване с лишаване от така или иначе безполезни или дори вредни дребни или немалки екстри. Останалите пари може да се влагат като инвестиции. Умните хора се различават по това не как печелят парите си, а в какво ги влагат и как. Благодаря.

Публикувай отговор

Обратно към “ПАРИ”